Almanya'nın Frankfurt kentinde 1971 yılından bu yana düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası ticaret fuarı 9-12 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacak. Türk tekstil sektörünü son 5 yıldır olduğu gibi Frankfurt'a yine Lima Lojistik taşıyacak.

 

Gücünü taşımaktan alan Lima Lojistik, dünyanın en büyük ev tekstili fuarına katılmaya hazırlanan Türk tekstil firmalarının çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Lima Lojistik, 2018 yılının ilk sektör fuarı olarak 9-12 Ocak tarihlerinde düzenlenecek Heimtextil Frankfurt'a katılacak firmalara hizmet vermeye hazır.

 

HAVA KARA DENİZ

Havayolu, karayolu ve denizyoluyla taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra yurt içinde ve yurt dışındaki fuar, kongre ve sergi organizasyonlarında da çözüm ortağı olan Lima Lojistik, Heimtextil Frankfurt 2018'de de kapıdan kapıya hizmet verecek. Lima Lojistik, fuara katılacak tekstil firmalarının ekipmanlarını fabrikalarından Frankfurt'taki fuar alanında yer alan standlarına kadar taşıyacak ve aynı hizmeti fuar sonunda da verecek.

 

HEIMTEXTİL FRANKFURT

Ev tekstili, otel ve restoran tekstilleri alanlarında dünyanın en büyük uluslararası ticaret fuarı olan Heimtextil Frankfurt, dünyanın dört bir yanından üreticileri ve tasarımcıları bir araya getiriyor. Fuara 2017 yılında toplam 75 ülkeden 2 bin 825 firma katıldı. Türk firmalarının sayısı ise 245'ti. 2017'de toplam 91 bin 155 kişinin ziyaret ettiği fuarın Türk ziyaretçi sayısı da 2 bin 63 oldu. Fuara katılımın yine yoğun olması bekleniyor.

Heimtextil Frankfurt'a Lima Lojistik farkıyla katılmak için bizi arayın.