Havayolu

Uluslararası havayolu gönderinizin istediğiniz yere zamanında ulaşması için uzman bir hava kargo taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa, IATA Belgesi’ne sahip Lima Logistics ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Hava kargo hizmetlerimiz, havayolu taşımacılığında yasaklı grupta olmayan ve yolcu beraberi gideceği ülkede özel bir gümrük incelemesine tabi olmayan ürünleriniz / dokümanlarınız için özel uçucu kurye (on board) hizmetimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik kargo uçağı kiralama (charter) hizmetimiz ve zaman öncelikli OTOMOTİV servislerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için tecrübeli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Demiryolu + Havayolu Tanıtım Filmi Otomotiv Tanıtım Filmi

Havayolu Kargo Taşımacılığı Hakkında

Dünya ve serbest piyasa ekonomi koşullarında, havayolu kargo taşımacılığının önemi her geçen gün artmaktadır. Her geçen gün yeni bir denemeye imza atıldığından, havayolu kargo taşımacılığı sürekli olarak gelişme göstermektedir. Kaliteli hizmet, hız ve güvenlik kriterlerini taşıyan Lima Logistics, havayolu kargo taşımacılığı için tercih edilmektedir. Diğer lojistik servisleri ile kıyaslama sağlandığında, havayolu taşımacılığının kısa sürede gerçekleştiği görülmektedir.

Farklı havayolu şirketlerinin olmasından dolayı esnek planlama yapılmaktadır. Küçük hacimli yüklerin yanı sıra hassas yükler de hasarsız bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma süresi boyunca iletişim etkin olmakla birlikte envanter maliyetleri azaltılmaktadır.

Bozulabilir kargoların piyasa değerleri, hız faktörü sayesinde korunmaktadır. Çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip olan Lima Logistics, havayolu taşımacılığına değer katmaktadır.

Havayolu Kargo Taşımacılığı Avantajları

Acil yük taşıma işlemlerinde, havayolu kargo taşımacılığı ön plana çıkmaktadır. Tüm mesafeler arasında hızlı bir şekilde taşımacılık yapılmaktadır. Farklı ülkelere günübirlik kargo sevkiyatı yapılmaktadır. Büyük ürün sevkiyatından evrak kargolarına kadar her türlü kargo, uçak ile taşınmaktadır.

Güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşan kargolar için en uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Yurt dışına gönderilecek olan kargolar için Lima Logistics sigorta yapmaktadır. Havayolu kargo taşımacılığı için özel uçaklar kullanılmaktadır.

Firmaların göndermek istediği ürünler karayolu ile adresten teslim alındıktan sonra paketlenmektedir. Daha sonraki aşama havaalanına uçaklar ile taşınması olmaktadır. Denizaşırı ülkelere gidildiği gibi teslimatlar kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gönderilen bütün ürünler hemen hemen günübirlik olarak teslim edilmektedir.

Bu web sitesi, Cmd Market®️
Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.