Demiryolu

Uluslararası demiryolu gönderinizin istediğiniz yere zamanında ulaşması için uzman bir demiryolu taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa, çevreye duyarlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunabilen Lima Logistics ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Demiryolu servislerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için tecrübeli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Demiryolu + Havayolu Tanıtım Filmi

Lima Logistics Demiryolu Kargo Taşımacılığı

Gıdadan beyaz eşyaya, hammaddeden mamul maddeye, geniş vagon parkımızla taşımalarını Lima Logistics olarak gerçekleştiriyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve arayışlarını sürekli sürdüren Lima Logistics, demiryolu taşımacılığına imkan sağlamaktadır. Hızlı ve etkin bir taşımacılık yapılması amacı ile demiryolu kargo taşımacılığı önerilmektedir. Kaynaklar etkin bir şekilde kullanılmakla birlikte taşınma süreleri kısaltılmaktadır.

Eşyanın cinsi, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki mesafe, taşıma ücretinde değişikliğe neden olmaktadır. Gönderici tarafından çıkış noktasından ücretler peşin ödenebileceği gibi varış istasyonunda da ödeme alınabilmektedir. Peşin ödemenin yanı sıra avans ödemeli veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme imkanı sunulmaktadır. Birçok Avrupa ülkesine gerçekleştirilen seferler ile müşteriler güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti satın almaktadır. 

Ekonomik Demiryolu Kargo Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığında ilklere imza atan Lima Logistics, filosunu sürekli olarak zenginleştirmektedir. Taşıma teknolojilerinin ekonomik bir şekilde kullanılması, müşterilere avantajlı taşıma ücretlerinin sunulmasını sağlamaktadır. Çok yüksek maliyetlere katlanmadan demiryolu kargo taşımacılığı hizmeti alan müşteriler, açık veya kapalı vagonlar arasında tercih yapabilmektedir.

İnsan bağımlılığını en aza indirgenmesi ile birlikte hata riski de asgari düzeye düşmektedir. Mevsim şartlarından etkilenme olmadığından, aksaklık yaşanması söz konusu bile olmamaktadır. Yükler düzenli bir şekilde vagonlara istiflendikten sonra en güvenli şekilde taşınmaktadır. Demiryolu kargo taşımacılığı hizmetinde en fazla kapalı vagon tercih edilmektedir. Kapalı vagonda ev eşyası, gıda malzemeleri, canlı hayvan, gübre ve torbalı çimento gibi ürünler taşınmaktadır.

Bu web sitesi, Cmd Market®️
Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.