Türk ev tekstili sektörü 6-8 Eylül 2017 tarihlerinde Brüksel'de boy gösterdi. Sektörün yanında yine Lima Lojistik vardı.

 

Avrupa'nın sektöründe en önemli fuarı olarak kabul edilen Uluslararası MoOD Ev Tekstili Ürünleri Fuarı'nın 39'uncusu 6-8 Eylül 2017 tarihleri arasında Belçika'nın başkenti Brüksel'de yapıldı. Lima Lojistik, Brüksel Expo Fuar alanında düzenlenen fuara katılan tekstil firmalarına kusursuz taşımacılık hizmetleriyle güç verdi.

 

LİMA'DAN KUSURSUZ HİZMET

Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 150 firmanın katıldığı fuarda Türkiye'yi 37 kuruluş temsil etti. Türk firmalarının çoğunluğuna taşımacılık hizmeti veren Lima Lojistik, kapıdan kapıya anlayışıyla müşterilerinden yine tam not aldı. Lima Lojistik farkıyla Brüksel'de Türkiye'yi temsil eden tekstil firmaları da fuarın gözdesi oldu.

Fuar kapsamında en ilham veren tasarımlar Blue Drop yarışması kapsamında ödüllendirildi. En güzel, en şaşırtıcı ve en iyi renk ayarına göre verilen "renk ödülü"nü Teksko Kadife Kumaş aldı.

 

2018 İÇİN ŞİMDİDEN HAZIRIZ

1978 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası MoOD, döşemelik ve perdelik kumaş, deri ve iplik konusunda Avrupa'nın en önemi fuarlarının başında geliyor. En yaratıcı ve farklı tasarımların buluşma noktası olan Brüksel MoOD 2018'de yer alacaksanız, sizi taşımaya hazırız.