Kurumsal

BİZ KİMİZ?

İhtişamı ile masallara konu olan Uludağ'ı, coğrafyası ile Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı İstanbul'a yakınlığı... Dün tarihe başkentlik yapan, bugün otomotiv ve tekstil sanayine yön veren Bursa!

 

İşte bu şehirden attık yerelden ulusala ve sonrasında uluslararasına uzanan ilk adımlarımızı…Geçmişin değerlerini günümüze taşırken sizin markanızı, sizin ürünlerinizi de hızla ve güvenle taşımayı hedefledik. Çünkü bizim işimiz hız, çünkü bizim işimiz verimlilik, çünkü bizim işimiz yenilik!

 

Daha iyi hizmete ancak müşteri gereksinimlerinin en iyi şekilde karşılanmasıyla ulaşılabileceğinin farkında olan, esnek ve dinamik hizmet anlayışını ilke edinen dört ortak tarafından kuruldu Lima Logistics. Adımızın anlamı "Başlangıçlar Tanrıçası”, gerçekten de yepyeni bir başlangıç oldu hem bizim için hem de sektörümüz için Lima.

 

Başta havayolu olmak üzere karayolu, denizyolu, demiryolu, intermodal, ekspres kurye, fuar ve etkinlik lojistiği, bozulabilir kargo taşımacılığı ve proje taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Sevkiyatlarınızın ihracat ve ithalat çift yönlü olarak istediğiniz yere zamanında ulaşması için uzman kadromuzla 7/24 çalışıyoruz. Lojistik hizmet kavramını "proje, yöntemler ve operasyon" olarak üç aşamada irdeliyoruz. Hizmetin yapısı ve mevcut durumun analizi gibi temel gereksinimleri belirledikten sonra müşteriye özel tasarladığımız operasyonun aşamalarına geçiyoruz. Dünya pazarında yer edinebilecek bir marka olabilmek için Bursa’dan başlayan yolculuğumuzu şu an İstanbul, İzmir ve Milano ofislerimiz ile Eskişehir, Ankara, Denizli, Adana ve Bükreş acentelerimiz ile sürdürüyoruz.

Cenker URAL

Cenker URAL

Çanakkale doğumludur. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilci Yardımcılığı ve TNT Express Bursa Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Halen Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD), Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) ve Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) üyesidir. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) 1.Kademe C Kategorisi yönetici sertifikasına sahiptir. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Hamdi BÜLBÜLDERE

Hamdi BÜLBÜLDERE

Bursa doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde yöneticilik ile ilgili MBA programını bitirmiştir. Oyak Renault ile Tofaş fabrikalarında üretim sorumluluğu, TNT Express Bursa Bölge Operasyon Müdürlüğü ve Ceva Lojistik Bursa Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Halen Rumeli kökenli girişimcilerin Türkiye ve Balkanlardaki sesi olmak amacıyla kurulan Rumelisiad üyesidir. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) 1.Kademe C Kategorisi yönetici sertifikasına sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sinan TÜREL

Sinan TÜREL

İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. İngiltere'de Warwick Üniversitesi Yönetim Gelişimi Programı'nı tamamlamıştır. TNT Express Satış ve Pazarlama Direktörlüğü, Ceva Logistics Ulusal Dağıtım Direktörlüğü ve Fillo Lojistik Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Beşiktaş Basketbol Derneği, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), İstanbul Ticaret Odası Lojistik Grubu'nda aktif olarak yer almıştır. Halen Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Lojistik ve Türkiye-İtalya İş Konseyleri, Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) üyesidir. İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Vedat ÇELİK

Vedat ÇELİK

Ankara doğumludur. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. MNG Kargo Şube Müdürlüğü, Türksped Uluslararası Nakliyat Satış Müdürlüğü, Galata Uluslararası Nakliyat Satış Müdürlüğü, TNT Express Özel Müşteriler ve Fuar Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Halen İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karedeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İmeak DTO) ve Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu web sitesi, Cmd Market®️
Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.