BİZ KİMİZ?

İhtişamı ile masallara konu olan Uludağ'ı, coğrafyası ile Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı İstanbul'a yakınlığı...Dün tarihe başkentlik yapan, bugün otomotiv ve tekstil sanayine yön veren  Bursa...İşte Lima Lojistik ilk adımlarını bu şehirden attı.

Geçmişin değerlerini günümüze taşırken sizin markanızı ve sizin ürünlerinizi de yarınlara güvenle ve hızla taşımayı hedefledik. Çünkü bizim işimiz hız, çünkü bizim işimiz verimlilik, çünkü bizim işimiz yenilik....

Daha iyi hizmete ancak müşteri gereksinimlerinin en iyi şekilde karşılanmasıyla ulaşılabileceğinin farkındayız. Bu nedenle müşteri odaklı ve dinamik hizmet anlayışını ilke edindik.

Sektörde uzun yıllar hizmet dört kurucu ortak tarafından faaliyete geçirilen Lima Lojistik,  uluslararası nakliye alanında hizmet vermektedir. Adımızın anlamı olan "Başlangıçlar Tanrıçası' gibi var olduğumuz sektöre yeni bir anlayış  getirebilmek için çalışıyoruz.

Başta havayolu olmak üzere  denizyolu, karayolu , express, bozulabilir kargo, fuar ve etkinlik taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümleri üretmekteyiz. Lima Lojistik olarak, 'işine hakim' personelimizle ürünlerinizin sevkiyatını hava, deniz ya da karayolu ile planlayarak, tam zamanında istenilen noktaya ulaşmasını sağlamaktayız.

Lojistik hizmetini "proje, yöntemler ve operasyon" olarak üç aşamada gerçekleştiren Lima, hizmet yapısı ve mevcut durum analizi gibi temel gereksinimleri belirledikten sonra operasyon aşamasına geçer.

Dünya pazarında yer edinebilecek bir marka olmak için Türkiye'de Bursa, İstanbul ve Eskişehir, yurtdışında Bükreş ve Londra şube / partner ofisleri ile hizmet veren Lima Lojistik, iş ortağınız olmak için sizi bekliyor.

6
Ofis

% 100
Kalite

200
ÜLKEDE HİZMET

% 100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Cenker URAL

Cenker URAL

Çanakkale'de doğdu. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Dünya Gazetesi Bursa Bölge Müdür Yardımcılığı ve TNT Express Bursa Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bir dönem başkanlığını yaptığı BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu'nun halen üyesidir. İngilizce biliyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Hamdi BÜLBÜLDERE

Hamdi BÜLBÜLDERE

Bursa'da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde yöneticilik ile ilgili MBA programını bitirdi. Oyak Renault ile Tofaş fabrikalarında üretim sorumluluğu, TNT Express Bursa Bölge Operasyon Müdürlüğü ve Ceva Lojistik Bursa Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sinan TÜREL

Sinan TÜREL

İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme mezunudur. İngiltere'de Warwick Üniversitesi Yönetim Gelişimi Programı'nı tamamlamıştır. TNT Express Satış ve Pazarlama Direktörlüğü, Ceva Logistics Ulusal Dağıtım Direktörlüğü ve Fillo Lojistik Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Beşiktaş Basketbol Derneği, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), İstanbul Ticaret Odası Lojistik Grubu'nda aktif olarak yer aldı. İngilizce biliyor. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Vedat ÇELİK

Vedat ÇELİK

Ankara'da doğdu. Uludağ Üniversitesi İşletme mezunudur. MNG Kargo Şube Müdürlüğü, Türksped Uluslararası Nakliyat Satış Müdürlüğü, Galata Uluslararası Nakliyat Satış Müdürlüğü, TNT Express Özel Müşteriler ve Fuar Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Evli ve bir çocuk babasıdır.

BazıReferanslarımız