Otomotiv Lojistiği

Otomotiv Lojistiği

Otomotiv sektörü için lojistik faaliyetleri ayrı bir önem taşımaktadır. Türkiye'de otomotiv üretiminin artması, otomobil ithalat ve ihracatını artırmaktadır. Lima Logistics ihraç edilecek araçların veya yedek parçaların taşınmasını gerçekleştirmektedir. Uzun ve zorlu bir süreç olan otomotiv lojistiği için hızlı ve çözüm odaklı hizmet deneyimi garanti edilmektedir. Araçlar ve parçalar, varış noktalarına zamanında ulaşmaktadır.

En yüksek kalite ve kontrol sertifikaları ile tanınmış deneyime sahip olan Lima Logistics, otomotiv endüstrinin talep ettiği tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Araç üretildiği noktadan son müşteriye ulaştığı noktaya kadar süreç titizlikle takip edilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun taşıma planları sunulmaktadır. Hem yurt içi, hem de yurt dışı otomobil taşıma talepleri karşılanmaktadır.

Otomotiv Lojistiği Tedarik Zinciri

Otomotiv üretiminde maliyetlerin düşürülmesi ve elde edilen karın artması için otomotiv firmaları lojistik süreçleri için Lima Logistics tercih etmektedir. Sektörün ihtiyaçlarını ve dinamiklerini bilen Lima Logistics, otomotiv lojistiği konusunda markanın karlılığına katkıda bulunmaktadır. Tedarikçiler ile iletişim kurulmakta olup malzemelerin tesisten alınması sağlanmaktadır.

Sabit bir ücret karşılığı yapılan otomotiv lojistiği, fiyat dalgalanmalarından etkilenmemektedir. Her türlü konuda kolay çözüm müşterilere sunulmaktadır. 7/24 takip sistemi, tedarikçi yönetimi, envanter planlama, ürün kalite ve kontrolü, 2 aşamalı güvenlik sistemi, depo yönetimi çözümleri olarak gerçekleştirilmektedir. Deniz, hava, demir ve karayolu lojistik seçenekleri arasında istenilen seçim yapılmaktadır. Müşterilerin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması için standartlara uyan bir iş modeli benimsenmektedir.

Bu web sitesi, Cmd Market®️
Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.